Doprava a platba

Možnosti dopravy:

Slovenská pošta – Balík na poštu
Cena: 3,80€

Doručenie balíka na vybranú poštu nasledujúci pracovný deň po podaní, kde čaká na vyzdvihnutie 18 dní. Možnosť platiť aj platobnou kartou pri prevzatí.

Slovenská pošta – Expres kuriér
Cena: 6,50€

V deň expedície Vám bude prepravcom zaslaná informácia o doručení balíka. Výhodou je doručenie priamo do Vašich rúk, nasledujúci pracovný deň po podaní. V prípade neúspešného doručenia je balík uložený na Vašej pošte, kde čaká na vyzdvihnutie 18 dní. Platba je možná len v hotovosti pri prevzatí.

Možnosti platby:

Dobierka

Objednávku zaplatíte až pri prevzatí zásielky.

Platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány Stripe, sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Platba vopred (prevodom)

Po odoslaní objednávky vám na e-mail pošleme podrobné informácie, na základe ktorých možno uhradiť platbu. Odoslanie tovaru, ktorý je skladom, je možné až po pripísaní peňazí na účet. Pripísanie trvá približne 1-2 dni.

Platba prostredníctvom PayPal

Môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet. Čo je PayPal?