Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Doprava a platba

Doprava a platba

 

Možnosti dopravy

Slovenská pošta – Balík na poštu
Cena: 3,69€
pre každú objednávku a za akúkoľvek sumu!

Doručenie balíka na vybranú poštu nasledujúci pracovný deň po podaní, kde čaká na vyzdvihnutie 18 dní. Možnosť platiť aj platobnou kartou pri prevzatí.

Packeta – Výdajné miesto a Z-BOX
Cena: 3,69€
pre každú objednávku a za akúkoľvek sumu!

Doprava do výdajní Packeta (Zasielkovňa), viac ako 1000 miest po celej SR. Pri objednávke si vyberte výdajné miesto. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto Vám prepravca pošle SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať – nemusíte ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, pošlite spätnú SMS prepravcovi a Packeta Vám lehotu zdarma predĺži až na 21 dní. Odberná lehota pre Packeta Z-Boxy sú 2 dni a nedá sa predĺžiť. K vyzdvihnutiu zásielky zo Z-Boxu je nutná aplikácia Packeta, vyzdvihnúť ju môže len objednávateľ so svojím telefónom. Maximálna váha zásielky je 5 kg.

Slovenská pošta – Expres kuriér
Cena: 6,49€

V deň expedície Vám bude prepravcom zaslaná informácia o doručení balíka. Výhodou je doručenie priamo do Vašich rúk, nasledujúci pracovný deň po podaní. V prípade neúspešného doručenia je balík uložený na Vašej pošte, kde čaká na vyzdvihnutie 18 dní. Platba je možná len v hotovosti pri prevzatí.

 

Možnosti platby

Dobierka

Objednávku zaplatíte až pri prevzatí zásielky.

Platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány Stripe, sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Platba vopred (prevodom)

Po odoslaní objednávky vám na e-mail pošleme podrobné informácie, na základe ktorých možno uhradiť platbu. Odoslanie tovaru, ktorý je skladom, je možné až po pripísaní peňazí na účet. Pripísanie trvá približne 1-2 dni.